Güçlü Bir Yürek – A Mighty Heart / 2008 / TR Dublaj

 Güçlü Bir Yürek – A Mighty Heart

Güçlü Bir Yürek – A Mighty Heart filmini izle online hemen indirmeden internetten sinema full tr dublaj, Güçlü Bir Yürek – A Mighty Heart film izle film seyret

Tür : Savaş / Dram / Politik
Yönetmen : Michael Winterbottom
Senaryo : John Orloff , Mariane Pearl (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Marcel Zyskind
Müzik : Harry Escott , Molly Nyman
Yapım : 2007, ABD / İngiltere , 100 dk.

Oyuncular

Angelina Jolie (Mariane Pearl) , Angelina Jolie (Mariane Pearl) , DanFutterman (Daniel Pearl) , Archie Panjabi (Asra Q. Nomani) , WillPatton (Randall Bennett) , Irfan Khan (Kaptan) , Denis O’Hare (JohnBussey) , Harvasp Chiniwala (Adam Pearl)

KONUSU

Wall Street Journal muhabiri olan Daniel Pearl, Pakistan’da görevyaparken terörist bir örgüt tarafından kaçırılır. Serbest bırakılmasınadair yapılan tüm çağrılara rağmen öldürülünce gazeteci eşi MarianePearl, bu ülkeye gitmeye karar verir.

Pakistan’da yaşadıkları ve kocasının bütün dünyayı üzüntüye boğanölümünün ardındaki sır perdesini aralama çabalarını anlatan film,yaşananların sadece görünenden ibaret olmadığına değiniyor.

Ses getiren belgesel Guantanamo Yolu’nun, deneysel çalışmaları ilesinema dünyasında her daim yeni beklentiler yaratan yönetmeni MichealWinterbottom ve Angelina Jolie’yi biraraya getiren film, dünyanıniçinde bulunduğu konjonktür de düşünülünce oldukça ses getirecek gibi.

iyi seyirler dileriz..,

Güçlü Bir Yürek – A Mighty Heart


guclu1 @ Yahoo! Video


guclu2 @ Yahoo! Video

guclu3 @ Yahoo! Video

güclü4 @ Yahoo! Video

0 yorum:

Yorum Gönder