Erkekleri Tavlama Sanatı

Erkekleri Tavlama Sanatı
Erkekleri Tavlama Sanatı – Suburban Girl
imdb puanı : 5.8/10
Yapım : 2007, ABD
Tür : Dram / Komedi / Romantik
Yönetmen : Marc Klein
Senaryo : Marc Klein, Melissa Bank (Kitap)
Yapımcı : Deborah DelPrete
Görüntü Yönetmeni : Steven Fierberg
Müzik : Heitor Pereira
Süre : 1 saat, 30 dk.
Gösterim Tarihi : 19 Ekim 2007

Oyuncular : Sarah Michelle Gellar, Jason Antoon, Alec Baldwin, Chris Carmack, Richard Dreyfuss, Vanessa Branch, Maggie Grace, Peter Scolari, Marian Seldes, Marin Ireland, Lanette Ware, Ebon Moss-Bachrach, Nathan Corddry, Stephanie Berry, Amad Jackson, Jill Eikenberry

Filmin Konusu: Brett, hayalleri ve hırsları olan genç bir kadındır. New Jersey’de ailesi ile birlikte yaşadığı sakin yaşamını bir yana bırakıp bir yayınevinde çalışmak üzere New York’a taşınır. Kendini gösterebileceği bir işi ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi ile yaşadığı mutlu bir ilişkisi vardır.
Fakat Brett’in hayal ettiği yaşam bunların da çok ötesindedir. Bir gün tesadüf eseri tanıştığı efsanevi yayın editörü Archie Knox’un Brett’i etkilemesi hiç de zor olmayacaktır. Sadece karizması değil, iş yaşamında sahip olduğu etki ve güç de Brett’in hayal edebileceğinin çok ötesindedir.
Archie Knox’la birlikteliği uğruna hem iş hem de özel yaşamında radikal kararlar alan Brett’in, nasıl bir yanlışın içine düştüğünü anlaması çok da uzun sürmeyecektir. Fakat her yaşadığı acı olay, onu çok daha olgun bir kadın yapacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder