Gün Işığı

Gün Işığı filmini izle, bedava indirmeden online sinema tr dublaj türkçe alt yazılı indir tek link direk, Gün Işığı film seyret, film izle

Tür : Gerilim / Bilim Kurgu
Gösterim Tarihi : 11 Mayıs 2007
Yönetmen : Danny Boyle
Yapım : 2007, İngiltere
Süre : 107 dk.

Oyuncular
Chris Evans (Mace) , Cillian Murphy (Capa) , Rose Byrne (Cassie)
Michelle Yeoh (Corazon) , Cliff Curtis (Searle) , Troy Garity (Harvey)
Mark Strong (Pinbacker) , Hiroyuki Sanada (Kaneda) , Benedict Wong

Filmin Konusu

Ya bir gün Güneş de, Dünya’dan yüz çeviriverirse? 2057 yılına gelindiğinde, Dünya çok büyük bir tehdit altındadır. Güneş artık eskisi gibi Dünya’yı ısıtmamakta ve buna bağlı olarak da insanlığın dünya üzerindeki varlığı ölümcül bir tehlike ile karşı karşıyadır.

Bu kötü gidişi geri döndürebilmesi ümit edilen tek bir yol kalmıştır: Icarus II isimli bir uzay gemisi ile Güneş’e doğru yola çıkan Kaptan Kaneda liderliğindeki ekip! Taşıdıkları nükleer başlık ile Güneş’in yeniden harekete geçebilmesini sağlamaya çalışacaklardır. Bütün dünya nefeslerini tutmuş bu sekiz kişilik ekibin başarısını beklerken Icarus II’nin birden bire dünya ile radyo bağlantısı kesilir. Artık Güneş ile başbaşa ve karşı karşıya kalmışlardır.

Trainspotting ile elde ettiği başarıyla adından çokça söz ettiren İngiliz yönetmen Danny Boyle, gelecek kurgusu yaptığı bilim kurgu filmi Gün Işığı ile türün sevenleri arasında heyecan yarattı. Güneş ve Dünya arasında gidip gelirken klostrofobik bir gerilime hazır olun!

**************


@ Yahoo! Video


@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

@ Yahoo! Video

0 yorum:

Yorum Gönder